Hoppa till huvudinnehållet

Kontakta oss!

Intresserad och vill veta mer? Eller kanske vill du tipsa om ett företag eller skola du tycker att vi bör ta kontakt med? Kontakta oss via formuläret nedan!

Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

 

Herbox dispenser målad

Order/Befintlig Kund

Är du redan kund och behöver påfyllning/justera abonnemang eller har fakturafrågor? Kontakta oss nedan!
+46 76-007 37 16
order@herbox.se

Kundtjänst

För generella frågor och för dig som vill komma i kontakt med vår kundtjänst. Kontakta oss nedan!
+46 76-007 37 16
info@herbox.se

Försäljning

Är du intresserad av våra tjänster och vill veta mer?
Vi ser fram emot hur vi kan hjälpa er att komma igång!
+46 70-682 12 02

Möt teamet

Hanna Lauste

Linn Rosenqvist

Nils Norrhamn

Clara Soergel

Coordinator
clara@herbox.se

Linda Lindwall 

Marketing Coordinator
linda@herbox.se

Emil Nilsson

Account Manager
emil@herbox.se

Laura Lindqvist

Account Manager
laura@herbox.se

Natalie Rydén

Account Manager
natalie@herbox.se

HERBOX AB

Orgnr: 559320-7037
Adress: Sven Hultins Plats 5, 412 58 Göteborg